Praca dla opiekunki w Niemczech

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Hamburga
Opieka dla Seniorki: Pani Inga ma 91 lat, jest niesamodzielna i leżąca, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Choruje na demencję i inkontynencję, ma również problemy sercowo – naczyniowe.

Obowiązki:
Głównie obowiązki domowe mające na celu utrzymanie ładu i porządku oraz opieka przy seniorce: m.in. ubieranie, dbanie o higienę ciała, zmiana pielucho – majtek, pomoc podczas jedzenia. Opiekunka będzie również towarzyszyć seniorce w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia
atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6709 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6709, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210