Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Opieki potrzebuje Senior Pan Ludwik, lat 86. Pacjent jest samodzielny, sam chodzi. Jego stan psychiczny też jest dobry (miły starszy pan). Przychodzi do niego pielęgniarka.
Miejsce delegacji: Karlsbad

Obowiązki:
Opiekunka głównie będzie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.

Wymagania:
oczekujemy minimum podstawowej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6723, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl