Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Miejsce zlecenia: okolice Schwabach
Opieki potrzebuje Pani Gertruda lat 78 (58 kg i 155 cm wzrostu), mieszkająca wraz z mężem w domu, w okolicach Schwabach. Seniorka potrzebuje pomocy i wsparcia przy wstawaniu i siadaniu, korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, osteoporozę, jest też cukrzykiem.

Obowiązki:
Głównie to pomoc podopiecznej przy ubieraniu się i rozbieraniu, , pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.
Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu.

Wymagania:
doświadczenie
dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6706, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl