OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO ? Niemcy

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnej firmie rodzinnej w Niemczech!

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – Niemcy
Miejsce pracy: Ulm, Niemcy

Obowiązki:
- Załadunek i rozładunek dostaw
- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu
- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
- Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Mile widziany własny samochód
- Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
- Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!
- Umowę o pracę na prawie niemieckim
- Opiekę koordynatorów
- Zakwaterowanie
- Pracę w systemie trzyzmianowym
- Po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta!
- Jeżeli masz własny samochód i zgodzisz się dowozić kolegów do pracy, otrzymasz bonus w wysokości 60 euro miesięcznie!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów  aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.