Mechanik naczep samochodów ciężarowych - Dania, Szwecja

Opis stanowiska:

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku serwisant - mechanik naczep w warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych w Skandynawii (Norwegia, Anglia, Dania, Finlandia, Szwecja).

Oferujemy pracę w dobrych serwisach samochodowych w takich miejscowościach jak: Helsingborg, Goteborg, Malmo, Greve, okolice Kopenhagi, Hirtshals, Horsens.

Obowiązki:
Konserwacja oraz renowacja samochodów ciężarowych i naczep naprawa ciężarówek pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym
Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza i sprawdzanie naczep i samochodów ciężarowych, naprawa i wymiana żarówek - prosta elektryka
Serwisowanie i przygotowywanie naczep i ciężarówek do trasy - naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - konieczne
Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep lub podobne
Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E)
Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania
Doświadczenie w pneumatyce
Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
Zakwaterowanie odciągane z pensji
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość podwyżki już po 3 miesiącach pracy
Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, pierwszy kontrakt na 5,5 miesiąca (możliwość zjazdów do domu)
Okolo 40h pracy/tygodniowo możliwość nadgodzin
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim
kb@polvik.com
+48 790 865 444