Inżynier Budowy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa/ Opole/Białystok/ Gdańsk
Opis stanowiska:
Sporządzanie przedmiarów i obmiarów oraz kosztorysów robót
Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
Opracowywanie harmonogramów prac budowlano-montażowych
Organizowanie i koordynowanie prac na budowie
Wspomaganie Kierownika Budowy w prowadzeniu inwestycji
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub architektonicznym
Doświadczenie zawodowe
Biegła obsługa komputera: pakiet MS Office, Norma, AutoCAD
Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Niezbędne narzędzia pracy
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń do Magdaleny Bezpalko – tel.  730-204-504
lub prześlij nam swoje CV: magdalena.bezpalko@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471