magazynier - umowa o pracę

Randstad Polska Sp. z.o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizujacą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

magazynier

Lokalizacja: Hajnówka

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i przygotowanie towaru do wysyłki
• kompletacja
• rozmieszczenie towaru w odpowiednich sektorach magazynu
• dbałość o porządek na magazynie

Oczekiwania:
• dyspozycyjność (praca na 3 zmiany)
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• zaangażowanie

Oferta:
• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość przejścia na etat do Klienta po okresie próbnym
Oferta pracy tymczasowej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Cv ris.hajnowka@randstad.pl   512974066