Praca w Holandii - ubranka dziecięce

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pakowanie/Sortowanie Odzieży w Holandii
KRAZ 1145

Opis stanowiska pracy
- praca przy pakowaniu, sortowaniu odzieży (ubrania dla dzieci)
Wymagania
- ze względu na charakter pracy, oferta kierowana jest szczególnie do kobiet
- motywacja do pracy
- praca na dłuższy okres czasu minimum 3 miesiące
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
- angielski na poziomie komunikatywny
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- pełne ubezpieczenie
- dobre warunki mieszkaniowe
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:  CoveboWorkOffice ul. Piłsudskiego 11, 35-074 Rzeszów,
tel. + 48 172509366/65/64 lub + 48 663 081 631,  e-mail: szybiak@covebo.pl
Biuro czynne: poniedziałek – piątek, godz. 09:00 – 17:00