Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy czy Polska.
Miejsce pracy: Belgia, Holandia.

Poszukujemy:
MĘŻCZYZN DO PRACY W PRODUKCJI- odbieranie, pakowanie i etykietowanie.

Obowiązki:
• Doświadczenie w pakowaniu i etykietowaniu produktów mięsnych będzie atutem,
• Znajomość języka angielskiego / holenderskiego/ niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość innych języków będzie zaletą,
• Entuzjazm, chęć do pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w branży mięsnej, spożywczej,
• Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów,
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
• Atrakcyjne zarobki.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub wyslij swoje CV na nasz adres e-mailowy: sfs.poland.pm@interia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.