Pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej do pracy w Niemczech

Firma Fenix Tax & Work dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko Pracownika produkcji w branży motoryzacyjnej do pracy w Niemczech.
Obowiązki:
-Praca przy produkcji samochodów: Audi A4 oraz A3
-montaż tapicerki
-montaż kabli, siedzeń samochodowych
-montaż klimatyzacji, ogrzewania
-montaż Airbag

Wymagania:

-komunikatywny język niemiecki
-doświadczenie w branży produkcyjnej
- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,
- Zdolności manualne
-Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

- praca w stabilnej firmie

- opiekę koordynatora

- wynagrodzenie od 1315 euro netto(na rękę)

-po 1 miesiącu pracy-1436 euro netto
-do 3 miesięcy-1557 euro netto -dodatki za nocki 25% do zarobku brutto, dodatki za nadgodziny-25% do zarobku brutto,  dodatki za niedziele-50%do zarobku brutto, dodatki za dni świąteczne-100% do zarobku brutto

- zapewniamy zakwaterowanie

-możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich  na czas nieokreślony,

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
-Możliwość wyboru trybu pracy: praca na dwie zmiany w dzień, bądź praca w trybie nocnym
-Możliwość pracy w weekendy

CV w języku niemieckim prosimy przesłać na rekrutacja@fenixtax.pl Prosimy o kontakt w godzinach od 9.00-17.00 na numer telefonu 515-096-603