Elektryce bez znajomości języka do pracy w Niemczech

Firma Fenix Tax & Work dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko Elektryka bez znajomości języka do pracy w Niemczech.
Opis stanowiska:
• Utrzymywanie w ruchu maszyn produkcyjnych
• Konserwacja maszyn produkcyjnych
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe – Elektryk
• doświadczenie zawodowe w branży
Oferujemy:
• umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
• zatrudnienie ciągłe przez cały rok (również w okresie zimowym)
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
• dieta za każdy przepracowany dzień
• stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
• zapewniamy zakwaterowanie płatne 200 EUR miesięcznie
• Wynagrodzenie 11 EUR brutto/godzina pracy
CV w języku niemieckim i polskim prosimy przesłać na rekrutacja@fenixtax.pl
Prosimy o kontakt w godzinach od 9.00-17.00 na numer telefonu 515-096-603