Pan Wilhelm potrzebuje opiekunki

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego Pana Wilhelm, który mieszka w Akwizgran.
Pan ma 79 lat, choruje na Parkinsona, demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by wstać.
Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będą czynności opiekuńcze:  pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, zmianie pielucho-majtek. Oprócz tego towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz czuwanie przy Panu w nocy.
Dodatkowo prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, sprzątanie domu.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę oraz czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7090  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl