Pan Adam potrzebuje opiekunki

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Adama, który mieszka w okolicach Kempten.
Starsza Pan potrzebuje pomocy by wstać i usiąść. W domu porusza się za pomocą chodzika, ale na zewnątrz potrzebuje wózka inwalidzkiego. Jest po udarze, ma również problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
- jazda samochodem do lekarza,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- pomoc w spożywaniu posiłków.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- czynne prawo jazdy
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Zapewniamy:
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7037  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl