Praca w opiece u Seniorki

Miejsce delegacji: Siegen
Podopieczna, Pani Irmina ma 90 lat, waży 88kg i ma 154cm wzrostu. W domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje również pomocy podczas wstawania. Cierpi na lekką depresję, czasami bywa rozkojarzona.
Choruje na nadciśnienie.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopieczną: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo wstawanie do seniorki w nocy, towarzyszenie jej w wizytach u lekarza oraz prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów.
Wymagania:
Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.
Zapewniamy:
Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.
Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.
Dobre stawki, ubezpieczenie oraz opiekę konsultantów.

Zdobycie cennego doświadczenia w opiece.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7021  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl