Praca opiekuna osób starszych

Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Miejsce zlecenia: okolice Monachium
Nasza podopieczna to Pani Barbara, która ma 87 lat (III stopień opieki). Sprawna fizycznie, sama się porusza.
Choroby: demencja, nadciśnienie, inkontynencja.
Opiekuje się nią mąż.
Obowiązki:
To głównie prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów, porządki.
Pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorce w spożywaniu posiłków, zmianie pieluch-majtek.
Wymagania:
Opiekunka musi być osobą dobrą znajomością języka.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz czynnego prawa jazdy.
Dodatkowym atutem są posiadane referencje.
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.
Dobre stawki: do 1500 euro netto
Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.
Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6986  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl