Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Pani mieszkająca w okolicach Dortmundu poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.
Seniorka, Pani Anita ma 86 lat (162 cm wzrostu, 68 kg), jest mobilna. Choruje na demencję, osteoporozę, nadciśnienie, , zaburzenia rytmu serca. Czasami bywa rozkojarzona.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc podczas codziennych kąpieli, czynnościach higienicznych oraz ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki będzie również należało wstawanie do Pani w nocy.
Wymagania:
Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.
Zapewniamy:
Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.
Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.
Dobre stawki, ubezpieczenie oraz opiekę konsultantów.

Zdobycie cennego doświadczenia w opiece.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

786-196-934