Legalne zatrudnienie, nowe zlecenia, różne miejsca

Angel Care oferuje legalną prace tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą w Niemczech. Poszukujemy Pań i Panów. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu osoby starszej. Przez ostatnie lata zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, która dziś wykorzystujemy podczas współpracy z niemieckimi partnerami. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.

ZADANIA OPIEKUNKI
- sprawowanie opieki nad osobą starszą (nadzór osoby starszej przy codziennych czynnościach
  oraz nadzór przyjmowanych leków)
- pomoc w codziennych czynnościach (tj. ubieranie się, jedzenie, higiena osobista)
- prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, gotowanie, prasowanie, zakupy)
- dotrzymywanie towarzystwa (spacery, rozmowy, gry planszowe itp.)

WYMAGANIA:
- wiek opiekuna powyżej 25 roku życia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym

OFERUJEMY:
- oferty dopasowana do opiekunki i znajomości języka niemieckiego
- legalną pracę
- ubezpieczenie podczas pobytu w Niemczech, ubezpieczenie ZUS
- zwrot kosztów podróży oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy
- kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- możliwość stałej współpracy
- atrakcyjne, terminowe wynagrodzenia
- bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy

- E-mail:  justyna.szmelter@angelcare24.eu
- Tel: +48 733 388 300   lub +48 52 370 53 49
- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300  - ODDZWONIMY!