Potrzebna opiekunka dla Pani Margaret

Praca w okolicach  Hanoweru od 14.09.
Pani Margaret mieszka z mężem, jest sprawna fizycznie, choruje na demencję.
Obowiązki:
Robienie zakupów
Gotowanie
Zajmowanie się domem
Pranie i prasowanie
Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów (warunek konieczny)
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym
Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6852   podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205