Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, godziwe wynagrodzenie. Zgłoś się!
Opieki potrzebuje Seniorka Pan Adolf, lat 74 (80 kg, 186 cm wzrostu). Pacjent  potrzebuje pomocy przy wstawaniu, do poruszania się używa zarówno balkonika jak i wózka inwalidzkiego. Jest po wylewie, jest częściowo sparaliżowany, cierpi również na nadciśnienie oraz cukrzycę.
Do Pana przychodzi pielęgniarka.
Miejsce delegacji: okolice Balingen
Obowiązki:
Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.
Senior potrzebuje również pomocy przy kąpielach, pielęgnacji ciała, ubieraniu się. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza..
Wymagania:
oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje
czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (swój pokój z wyposażeniem oraz internetem), wysokie wynagrodzenie, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6850  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205