Pani do opieki, praca w Niemczech

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki zgłoś się do nas!
Miejsce wyjazdu: okolice Stuttgart
Nasz podopieczny to Pan Helmut, mieszkający samotnie w swoim mieszkaniu. Jest sprawny ruchowo, choruje na demencję i czasami bywa rozkojarzony.
Obowiązki:
Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz myciu.
Wymagania:
Od kandydatek wymagamy komunikatywnej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (mile widziana osoba po szkole pielęgniarskiej bądź medycynie). Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.
Zapewniamy:
Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych, zapewniony i opłacony przejazd do i z Niemiec, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, bezplatne szkolenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6845  podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205
www.opiekunka.gowork.pl