Potrzebna opiekunka dla Pana Helmuta

Miejsce zlecenia: Oldenburg
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Helmuta, który mieszka wraz ze swoją żoną. Senior porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, wstaje jedynie z pomocą.
Obowiązki:
Opiekunka będzie głównie pomagać Panu w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robić zakupy oraz przygotowywać posiłki.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka,
doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie
legalne i stabilne zatrudnienie
wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec
zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6814   podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205