Opieka osoby starszej 03.08.2015

WINCKLER PERSONAL Sp. z o.o. Sp. k. to agencja pośrednictwa pracy, specjalizująca się w zatrudnianiu personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla na terenie Polski, a także krajów niemieckojęzycznych. W związku z otwarciem rekrutacji letniej 2015 dla opiekunek i opiekunów osób starszych, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Niemcy, okolice Stuttgartu
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 03.08.2015

Poszukujemy opiekuna/opiekunki z komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszej Pani. Seniorka mieszka z synem, który jest osobą pracującą, nie potrzebuje opieki.

Podopieczna jest w wieku 77 lat,
Waga ok 80 kg, Wzrost ok 165 cm,
Schorzenia: Osoba leżąca, po wylewie, nietrzymanie moczu, cewnik, problemy z wymową
Seniorka wstaje w nocy (ok 1-2 x),
Ma do dyspozycji wózek inwalidzki, nie pomaga przy przesadzaniu, ale jest dostępny specjalistyczny sprzęt, który ułatwia podnoszenie seniorki tzw. Lift,
Przychodzi pielęgniarka dwa razy dziennie, w celu zakładania specjalistycznych skarpet uciskowych.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY
Doświadczenie  w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów (palenie papierosów wyłącznie na zewnątrz),
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące (Termin zawsze jest kwestią do ustalenia. Mogą być organizowane zarówno krótsze jak i dłuższe wyjazdy).

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,
Przesadzanie na wózek inwalidzki (wskazane doświadczenie z osobami leżącymi i na wózku inwalidzkim),
Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
Drobne prace domowe,
Wspólne spacery oraz rozmowy z podopiecznym.

OFERUJEMY:

Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Miesięczne wynagrodzenie 1200 euro NETTO
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
BEZPŁATNY TRANSPORT,
Pełna organizacja wyjazdu,
Stały kontakt z pracownikami firmy Winckler Personal, bądź z niemieckim koordynatorem.
Szeroki pakiet BONUSÓW od 50 do 160 EURO. Przewidujemy je w następujących okolicznościach:
minimum 50 Euro premii świątecznej,
50 Euro za czynne prawo jazdy (jeżeli jest wymagane w zleceniu),
50 Euro na Urodziny (jeżeli data urodzin przypada na datę zlecenia),
50 Euro za wyjazd w przeciągu tygodnia od zgłoszenia się do naszej Firmy,
50 Euro za polecenie innej osoby (opiekuna bądź opiekunki),
160 Euro za polecenie niemieckiego klienta.

KONTAKT Z BIUREM:

GODZINY PRACY: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 631 11 55
E-Mail: patrycja.gapa@wincklerpersonal.pl

Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:

Dziękujemy WSZYSTKIM zainteresowanym Osobom za nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.).”