Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

Wyjazd: 31.07.
Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczach? Zgłoś się do nas!
Pan Guenther jest osobą schorowaną i sparaliżowaną, porusza się tylko za pomocą wózka, korzysta z pielucho - majtek. Choruje na nadciśnienie.
Obowiązki:
To prowadzenie domu, gotowanie oraz zajmowanie się podopiecznym, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych, pomoc w dojściu do toalety.
Wymagania:
Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka, podopieczny jest sprawny intelektualnie więc lubi rozmowy, jest bardzo kontaktowy.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia oraz braku nałogów. Mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje.
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.
Dobre stawki: do 1500 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na emilia.klimczuk@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6425 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Św. Rocha 5, lok. 205