Opiekunka dla Pana w Aschberg ? Niemcy od 05.07

Oferujemy zatrudnienie jako opiekunka osoby starszej. Szukamy opiekunki do Pana po wylewie. Do podopiecznego przychodzi opieka medyczna, ale trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie go od czasu do czasu podnieść. Pan nosi pampersy. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst i myje podopiecznego, zmienia pampersa i ubiera go.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI

- pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach
- nadzór przy przyjmowaniu leków
- pomoc przy higienie osobistej tj. myciu się, czesaniu
- zajmowanie się domem tj. gotowanie, sprzątnie, prasowanie, pranie, robienie zakupów itp.
WYMAGANIA:
? Dyspozycyjność, pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista, cierpliwość i punktualność
? Doświadczenie mile widziane
? Osoby spokojnej, cierpliwej, oddanej
? Mile widziane prawo jazdy kat. B
? Wyjazd na 2 miesiące lub dłużej

OFERUJEMY:
- oferty dopasowana do opiekunki i znajomości języka niemieckiego
- legalną pracę
- ubezpieczenie podczas pobytu w Niemczech, ubezpieczenie ZUS
- zwrot kosztów podróży oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy
- kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- możliwość stałej współpracy
- atrakcyjne, terminowe wynagrodzenia
- bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI REKRUTERAMI
karolina.glowacka@angelcare24.eu
nr tel: 739 205 501