Opiekuna (-ki) Pani Magdalene w Ritterhude

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k.. to agencja pośrednictwa pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji opiekunów w krajach niemieckojęzycznych. W związku z otwarciem rekrutacji, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ritterhude
Data rozpoczęcia: 5.07.2015

Poszukujemy opiekuna (-ki) dla pani Magdalene, mieszkającej samotnie w domku jednorodzinnym w miejscowości Ritterhude, oddalonej o 20 km od Bremen.

Wiek: 100 l
Waga: 56 kg

Schorzenia podopiecznej:
rehabilitacja po lekkim udarze
nietrzymanie moczu
cewnik
porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego

Obowiązki

pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
pomoc przy poruszaniu się
pomoc przy toalecie i higienie
wspólne spędzanie czasu tj. rozmowy, gry
drobne prace domowe
zabiegi pielęgnacyjne
przygotowywanie posiłków

Oferujemy

legalne i stabilne zatrudnienie
druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
kartę ubezpieczenia zdrowotnego
opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pełną organizację wyjazdu
pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki
oddzielny pokój
dostęp do internetu, telewizji
ubezpieczenie członków rodziny

Wymagania

osoba bez nałogów
z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
gotowość do podjęcia pracy za granicą
predyspozycje do współpracy z osobami w podeszłym wieku - cierpliwość, wyrozumiałość, empatia, komunikatywność, troskliwość
KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 ? 17:00
Tel. stacj. 22/620-35-68
E-Mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl
www.wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 ? ODDZWONIMY.

Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:?https://wincklerpersonal.employsystem.com/application/form/211133/0

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."