Merchandiser - osoba do układania towaru

Cursor S.A. w związku ze współpracą z firmą Coca Cola HBC Polska sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
merchandiser - osoba do układania towaru
miejsce pracy: Bielsk Podlaski oraz Hajnówka
nr ref.: merch Bielsk Hajnówka

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w sklepach detalicznych na dziale spożywczym: dział napoje
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych, pilnowanie terminów przydatności produktów
- pilnowanie zapasów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
- przekazywanie informacji handlowych ze sklepów dotyczących obsługiwanej firmy

Wymagania:
- zlecenie łącznie ok. 86 h miesięcznie
- obsługa sklepów na terenie Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- czynne prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi smartfona
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
- mile widziane osoby uczące się

Oferta:
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- miła atmosfera pracy
- elastyczny czas pracy - godziny pracy do uzgodnienia
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: merch@cursor.pl wraz zaznaczonym numerem referencyjnym ? merch Bielsk Hajnówka - w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".