Kancelaria Odszkodowawcza zatrudni Pełnomocników z woj.Podlaskiego

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER Jarosław Wieliński; Oddział Olsztyn.
Kancelaria Prawno - Finansowa LIDER działa na rynku odszkodowawczym od 2008 roku. Podstawą naszego działania jest etyka. Wykazujemy się wysokim poziomem empatii. Wszystkie sprawy, które prowadzimy w imieniu klientów są przez nas traktowane z najwyższą starannością, czego dowodem może być fakt, że do tej pory wygraliśmy każdą , która znajdowała swoje rozstrzygniecie w Sądzie. Działamy skutecznie.

Opis stanowiska:
Pełnomocnik jest naszym przedstawicielem w terenie. Do jego obowiązków należy :
- pozyskiwanie nowych Klientów dla kancelarii w regionie
- przygotowanie podstawowej dokumentacji odszkodowawczej
- przesłanie jej pocztą do Kancelarii
Czas pracy - w dowolnych godzinach.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- zdolności interpersonalne,
- umiejętność realizacji celów zawodowych,
- doskonała organizacja czasu pracy,
- prawo jazdy kat. B
- w okresie próbnym własny samochód

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie i wysokie premie prowizyjne,
- wyjątkowy system szkoleń ( indywidualny coach),
- możliwości rozwoju kariery,
- po okresie próbnym samochód służbowy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: biuro.olsztyn.lider@gmail.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Kancelarie Prawno-Finansową LIDER z siedzibą w Zielonej Górze ul. Jędrzychowska 20 D."
Dariusz Przestrzelski 530420977