Kierownik regionu

Arhelan Burzyńscy sp.j. zatrudni osobę na stanowisko:
KIEROWNIK REGIONU
Miejsce pracy: obszar działalności firmy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od efektów
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oczekujemy:
- doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży FMCG (kierownik sklepu, kierownik regionalny)
- znajomości lokalnego rynku detalicznego
- umiejętności interpersonalnych, komunikatywności
- biegłej znajomości obsługi komputera
- zaangażowania i samodzielności w działaniu
- prawo jazdy kat. B

Główne zadania:
- nadzór i organizacja sprawnego i efektywnego funkcjonowania podległych placówek handlowych
- realizacja planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań
- wsparcie w zakresie rozwiązywania pojawiających się problemów w sposób zgodny z ustalonymi standardami
- zapewnienie ciągłości dostaw i pełnego asortymentu
- monitoring konkurencji na powierzonym obszarze działania
- przestrzeganie obowiązujących w Spółce: regulaminów, przepisów, procedur
- prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.