opiekun/ka seniora od 22.06. 1100euro

WINCKLER PERSONAL jesteśmy prężnie się rozwijająca się firmą z branży opiekuńczej. Na rynku polskim działamy od 2012 roku. Obecnie poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta osoby na stanowisko:
Opiekun/ka os. starszych z komunikatywnym językiem niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy, 47918 Toenisvorst
Rozpoczęcie pracy: 22.06.2014
Nr ref.: 103/2014
Poszukujemy na nowe zlecenie opiekunki/opiekuna dla 87 letniego Pana Herberta cierpiącego na chorobę ALzheimera. Pan waży około 65 kg, ma 169 cm wzrostu. Porusza się przy pomocy balkonika lub wózka inwalidzkiego, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Pacjent mieszka w domu wraz z żoną. Żona pacjentki nie wymaga opieki!

WYMAGANIA:
Znajomość j. niemieckiego, B1/b2
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków,
Robienie zakupów,
Drobne prace domowe,

OFERUJEMY:
!100 euro Netto
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpieczenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00    |      Tel. stacj. 22/631 11 10      |   E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Osoby zainteresowane są proszone o wklejenie linku w wyszukiwarce:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."