OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO j. niemiecki- od zaraz

 OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO  j. niemiecki- od zaraz

WINCKLER PERSONAL to prężnie się rozwijająca się Agencja Pośrednictwa Pracy posiadająca certyfikat o numerze 7979. Na rynku polskim działamy od 2012 roku. Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO  j. niemiecki- od zaraz

Nr ref.: 90/2014
Wakat: 05?Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia
Forma zatrudnienia: niemiecka umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
OBOWIĄZKI

Załadunek i rozładunek towarów
Transport towarów wewnątrz magazynu
Komisjonowanie towaru za pomocą systemu słuchawkowego PICK BY VOICE
Praca w godzinach 8:00-17:00
WYMAGANIA
Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego (polskie/ niemieckie),
Dyspozycyjność – od zaraz,
Komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,?Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Własny samochód (warunek konieczny).
OFERUJEMY
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zorganizowane zakwaterowanie,?Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,?Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ROZPATRYWANI SĄ KANDYDACI, KTÓRZY APLIKUJĄ PRZEZ FORMULARZ PONIŻEJ - Proszę wkleić link do wyszukiwarki:

Kontakt z biurem:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00    |         Tel. stacj. 22/631 11 70       E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."