ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY Z J. NIEMIECKIM - OD ZARAZ

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie się rozwijająca się Agencja Pośrednictwa Pracy posiadająca certyfikat o numerze 7979.
Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec.
Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży prefabrykcji, która ma swoją siedzibę na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Rozpoczecie pracy: OD ZARAZ
Nr ref.: 36/2014
Obowiązki
- utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń,
- przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń na zakładzie,
- usuwanie bieżących usterek,
- czytanie schematów elektrycznych i symboli,
- montaż szaf sterownicznych na szynę DIN - mile widziane, nie jest warunkiem koniecznym.
Oczekiwania
- Wykształcenie kierunkowe,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Komunikatyna/dobra znajomość języka niemieckiego,
- Samodzielna praca,
- Własny samochód.
Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych,
- Umowa z niemieckim pracodawca na niemieckich warunkach.
Osoby, które są zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wklejenie linku do wyszukiwarki:

Kontakt z biurem:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."