Pakowacz/ka art. spożywczych

EMAT Agencja Zatrudnienia wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod
nr 2448 dla swojego Klienta PILNIE poszukuje osób do pracy stanowisko:

Pakowacz/ka  art. spożywczych*
Miejsce: Bielsk Podlaski

Wymagania:
• Chęć do pracy
• Dyspozycyjność
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny

Obowiązki:
• Pakowanie i przepakowywanie wyrobów spożywczych,
• Etykietowanie.

Oferujemy:
• Praca w miłej atmosferze,
• Dogodne warunki,
• Umowę zlecenie,

Dojazd we własnym zakresie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv) na adres: emat@emat.bior.pl; Szczegółowe informacje pod nr 68 347 35 00, lub kom. 728 315 322, 664 423 920

                      Złożonych dokumentów nie zwracamy.
               Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)"

*oferta pracy tymczasowej