legalna praca dla Opiekunek osób starszych, Niemcy

GoWork.pl
Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Mönchengladbach

Przewidywany termin wyjazdu: 28.03.2014r.

Stan zdrowia:
Pani Gisela ma 84 lata. Jest osobą demencyjną z nadciśnieniem tętniczym. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, porusza się samodzielnie.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z  bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1250- 1280 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 666868905 o treści: 3000 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Lublinie
ul. Przechodnia 4

piętro 2