MURARZ- KIEROWNIK BUDOWY z b.dobrym j. niemieckim od zaraz

Obecnie dla naszego  niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria
Nr ref.: 28/2014
Obowiązki
Posługiwanie się dokumentacje techniczną i wytycznymi dotyczącymi wykonywania robót.
Organizacja pracy.
Kierowanie budowa zgodnie z projektem.
Kierowanie zespołem pracowników.
Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
Odpowiedzialność.
Samodzielność na stanowisku pracy.
Własny samochód.
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Umowa z niemieckim pracodawca na niemieckich warunkach.
Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Osoby zainteresowane prosimy o wklejenie linku do wyszukiwarki:

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „MURARZ/NIEMCY”
KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 70
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia – wpis pod numerem 7979.