Produkcja spożywcza w Holandii - nawet do 12,45?/h

Czysta hala produkcyjna, nowoczesne maszyny, uporządkowane stanowisko pracy… a w samym centrum jesteś Ty! Podoba Ci się ta wizja? Zdobądź zatrudnienie w higienicznej hali produkcyjnej w Holandii i zarabiaj nawet do 12,45€/h [nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy]!

Gdzie? Nuth, Holandia

TWOJE ZADANIA
Obróbka wołowiny
Usuwanie kości z mięsa
Krojenie, czyszczenie i pakowanie mięsa
Kontrola jakości
Przygotowanie paczek

CO OFERUJEMY?
Konkurencyjną stawkę godzinową w wysokości 12,45 €/h
Wolne weekendy i popołudnia – pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-15:00/17:00
Pewne zatrudnienie
Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
Pełen pakiet szkoleń stanowiskowych
Firmową odzież roboczą
Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
Aplikację myOTTO ze stałym dostępem do planu pracy i pasków wypłat
Telefoniczną pomoc Operations Service Center 24/7
Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników
Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

WYMAGANIA
Znajomość języka polskiego, angielskiego i/lub niderandzkiego
Chęć pracy w chłodnym otoczeniu
Dostępność na dłuższy okres
Staranność w realizacji obowiązków
Dbałość o standardy produkcji

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, aby nasz rekruter mógł się z Tobą skontaktować i przekazać szczegóły! https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login? &iis=job+portal&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_portal&eutm_medium=owfplir_inne

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.