Praca Cieśla szalunkowy oraz pomocnik ? Niemcy ? Hamburg

Znasz się na szalunkach systemowych czy pomagałeś Cieśli szalunkowemu?
Chcesz pracować na stałe?   Zarabiać normalne pieniądze?
DZWOŃ !!  PISZ !!!   POMOŻEMY !!!!

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg

Zadania:
·         Praca przy budowie obiektów handlowo-mieszkaniowych na systemach szalunkowych

Co zapewniamy:
?    zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
? wynagrodzenie 14,95 euro brutto / h ( około 1800-1900 euro netto mc )
? zakwaterowanie oraz przejazdy na budowę - po stronie firmy
? pokoje po 3-4 osobowe, brak obciążeń za madia
? narzędzia i odzież
? 30 dni urlopu opłacony z SOK-BAU
? Zjazdy do domu około 6 tyg.
Co wymagamy:
? doświadczenie na stanowisku Cieśli szalunkowego
? 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u
? chęć do pracy

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (napisz SMS i oddzwonię!!!)
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
nasza strona www.pracownicybudowlani.pl - zapraszam
Numer wpisu do rejestru 13471