Cieśla konsktrukcyjny

Masz ochotę pracować w Szwecji? A może już tam pracowałeś? Marzysz o drewnianym domku? Lubisz swoją pracę? Jesteś Cieślą z prawdziwego zdarzenia?

Dzwoń! Chcemy Ciebie!

Jesteśmy z Warszawy i zatrudniamy na stałe i na długo poważne, zdecydowane osoby, które potrafią pracować w zgranych brygadach. Szukamy:

Cieśli konstrukcyjnego

Miejsce pracy: Szwecja – praca od stycznia

Zadania:

- Budowanie domków drewnianych typu skandynawskiego od podstaw, praca przy budowie konstrukcji

Gwarantujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
- wynagrodzenie 19 300 SEK / mc
- tylko długoterminową współpracę
- zakwaterowanie oraz przejazdy po stronie firmy
- narzędzia i odzież
- podpisanie umowy w Warszawie

Oczekujemy:

- doświadczenie jako Cieśla konstrukcyjny
- osobom z problemem alkoholowym serdecznie dziękujemy
- chęć do pracy

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (napisz SMS i oddzwonię!!!)
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
nasza strona www.pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471