Operator wózka jezdniowego- Bielsk Podlaski

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru  Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448,  w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator  wózka jezdniowego*

Miejsce pracy:  Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:
• obsługa wózków jezdniowych (załadunki i rozładunki oraz transport wewnątrz magazynu oraz przy liniach produkcyjnych),
• prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie zgodnie z powierzoną dokumentacją,
• wypełnianie obowiązków zgodnie ze standardami bezpieczeństwa,
• dbałość o sprzęt oraz zgłaszanie wszelkich usterek.

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• doświadczenie zawodowe: min 6 m-cy pracy na stanowisku operatora wózków jezdniowych – mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach regałowych,
• uprawnienia operatora wózków jezdniowych (mile widziane potwierdzenie UDT),
• książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
• samodzielność w zakresie wykonywanych czynności,
• sumienność,
• umiejętność współpracy,
• odpowiedzialność.

Oferujemy:
• praca w systemie trzyzmianowym
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową .
• możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv i list motywacyjny)
z zaznaczeniem nr referencyjnego na adres: emat@emat.bior.pl; Szczegółowe informacje pod nr tel.  68 347 35 00, lub 728 315 322.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)
*oferta pracy tymczasowej