CIEŚLA SZALUNKOWY? Praca od zaraz za granicą

Menu Reklama

Strona główna

Katalog Firm

Ogłoszenia

Forum

Atrakcje

działka budowlana bielsk podlaski

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Szwecja, Francja

Zadania :

-prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

-doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
-znajomość systemów szalunkowych
-podpisanie umowy w Warszawie.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-długoterminową współpracę
-wynagrodzenie 2000 euro na rękę
-zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
-narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
-wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Najnowsze ogłoszenia