Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz - od zaraz - Polska

Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski
PILNIE ZATRUDNI
Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Zadania:
·         Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych
Co oferujemy:
·         Wynagrodzenie 3000-4000 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie
·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia
·         Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę
·         Praca od poniedziałku do piątku
·         Co 2 sobota pracująca
Co wymagamy:
·           Doświadczenie na ww. stanowisku
·           Chęci do pracy, odpowiedzialność,

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471