REGIONALNY AGENT HANDLOWY

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób do prowadzenia biur handlowych zlokalizowanych na terenie miast: Warszawa, Radom, Siedlce, Częstochowa, Łódź, Kielce, Kraków, Rzeszów, Opole, Poznań, Zielona Góra, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Białystok

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne;
- wiedza z zakresu sterowania i napędu hydraulicznego mile widziana;
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym;
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
- prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:
- budowa sieci sprzedaży nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy;
- realizacja założonych budżetów sprzedaży;
- gromadzenie i dystrybucja wśród klientów informacji na temat obecnie prowadzonych działań promocyjnych, warunków dostaw produktów, ich cen, itd.
- doradztwo techniczne.

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji;
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem na adres: kadry@hydropress.pl
Przesyłane oferty prosimy tytułować: REGIONALNY AGENT HANDLOWY

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hydropress dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833)”