Specjalista ds IT

Miejsce pracy: BIELSK PODLASKI

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Zatrudniamy ponad 1200 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- interesującą i samodzielną pracę

- aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Oczekujemy:

-wykształcenie min. licencjackie/inżynierskie na kierunku informatycznym

- znajomości zagadnień związanych z administrowaniem i zabezpieczeniem sieci z poziomu systemu Linux

- znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznych)

- podstawowa znajomości konfigurowania i zarządzania sieciami LAN, VLAN

- znajomości usług TCP/IP, m.in.: DNS, SSH, OpenVPN

- znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT

- czynne prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjności poza godzinami pracy (sporadycznie)

- umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

- umiejętności analitycznego myślenia

- umiejętności pracy w zespole

- umiejętności radzenia sobie z konfliktami

- komunikatywności, uczciwości, pracowitości, profesjonalizmu, samodzielnści, zaangażowania

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe informatyczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Główne zadania na stanowisku:

- świadczenie pomocy technicznej pracownikom

- zabezpieczanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sieciami

- zarządzania oprogramowaniem i kontrola jego legalności

- ewidencjonowanie sprzętu informatycznego

- tworzenie dokumentacji technicznej

- obsługa oraz nadzór nad utrzymaniem sprzętu i urządzeń IT (przeglądy techniczne, konserwacje, czyszczenie)

- diagnozowanie i usuwanie awarii (troubleshooting)

- administracja sieciami komputerowymi

- administracja systemami Linux (Slackware, Ubuntu)

- administracja systemami Windows

- monitorowanie działania aplikacji

- prowadzenie audytów bezpieczeństwa, tworzenie dokumentacji

- pomoc we wdrażaniu nowego oprogramowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres rekrutacja@arhelan.com.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.com.pl