Pracownik do pakowania mięsa-Holandia

Pracownik do pakowanie mięsa
Miejsce pracy: Oss

Opis stanowiska:
- pakowanie mięsa do pudełek
- praca przy taśmie

Wymagania
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- prawo jazdy mile widziane
- znajomość języka angielskiego na poziomie prostym komunikatywnym

Oferujemy
- umowę na dłuższy okres czasu
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- wynagrodzenie 9,85 euro/godz
- opiekę polskiego koordynatora

Zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk APLIKUJ lub drogą mailową: holandia@time2work.com.pl . Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz w  innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Timetax oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub
w przyszłości procesami rekrutacji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz zostałem poinformowany, iż Administratorem podanych danych osobowych jest Time2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Niemodlińska 8. Jestem świadom, że przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do moich danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:
tel. 17 777 62 59, 17 777 62 60,
e-mail: holandia@time2work.com.pl
              opole.nl@time2work.com.pl