Kierownik ds Rozwoju

MARKA S.A. - ogólnopolska, notowana na Giełdzie i dynamicznie rozwijająca się Firma finansowa, zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych, zatrudni KIEROWNIKA DS. ROZWOJU. Teren: BIELSK PODLASKI.

Oferujemy: umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i premię, samochód i telefon oraz profesjonalny system szkoleń.

Obowiązki: nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, rekrutacja oraz selekcja kandydatów na stanowisko Przedstawiciela, zarządzanie grupą Przedstawicieli i raportowanie wyników pracy.

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, dążenie do rezultatów, dobra organizacja pracy, gotowość do uczenia się i rozwoju zawodowego

Uwaga Kandydacie: nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw!

CV prosimy przesyłać na: rekrutacja.bialystok@markasa.pl w tytule maila wpisując: KIEROWNIK/ BIELSK PODLASKI. Więcej pod nr tel: 533-340-404.