OPIEKUNKA SENIORKI

Firma Pflege mit Herzen  poszukuje  obecnie:

OPIEKUNKI SENIORKI +  100 EURO PREMIA ŚWIĄTECZNA  !!!

Termin zatrudnienia: 30.03.2017r.
Miejsce pracy: Niemcy, Dulmen, okolice Münster
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 77
Waga: 50kg
Wzrost: 165 cm
Lekka demencja, inkontynencja, depresja, apatyczna, problemy ze wzrokiem

OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, przy ubieraniu/rozbieraniu, kąpieli/prysznicu, przy codziennej toalecie, zmiana pampersów. Dotrzymywanie towarzystwa, wspólne gry towarzyskie, gotowanie, spacery. Powinna motywować opiekunkę do zajęć, do ruchu. Trzeba być miłym, ale i stanowczym.
Opiekunka pomaga przy prowadzeniu domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z mężem. Dużo śpi w ciągu dnia, jest spokojna, strachliwa. Przy ładnej pogodzie spędza czas na powietrzu. Czas wolny w ciągu dnia ok. 2h.

WYMAGANIA:
Poszukujemy Pani o miłym, łagodnym usposobieniu z  podstawową lub komunikatywną   znajomością języka niemieckiego, która zaopiekuje się starszą Panią oraz posiada doświadczenie w charakterze opiekunki osoby starszej w Niemczech.

GWARANTUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT
ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Pflege mit Herzen

Jeżeli jesteś zainteresowana chętnie podejmiemy współpracę.
Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego pod następującymi numerami : 570624703 lub mailowego: lidia.wisniewska@pmh.info.pl