Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Interkadra - agencja pracy nr 3372 poszukuje osób na stanowisko
OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Wybranym kandydatom oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 900-1350 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
• składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4000 zł brutto
• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów
• podpisujemy 1 czytelną umowę
• dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:
• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
• dobry stan zdrowia
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapraszam do kontaktu pod nr. Tel.: 666-826-909, e-mail: d.omiljaniuk@interkadra.pl

Wyślij SMSa o treści OPIEKA - oddzwonimy!
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o. o. ul. Wielicka 50, 30-552 Kraków.