Pomoc domowa i opieka dla małżeństwa

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorów Pana Hermana i Pani Helgi, mieszkającej w okolicach Bremerhaven.
Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją transferować z wózka na łóżko. Choruje na demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Pan chodzi przy balkoniku, jest cukrzykiem.

Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będą prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: gotowanie, robienie prania, sprzątanie.
Oprócz tego pomoc seniorom w ubieraniu i rozbieraniu oraz higienie ciała, kąpielach.

Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Język na poziomie dobrym (warunek konieczny)
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje
Czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6815 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6815, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210