Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniora

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz podopieczny: Pan Karl
Stan pacjenta: 85 kg, osoba leżąca
Miejsce zlecenia: okolice Augsburg
Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, przez co często jest rozkojarzony i zapominalski. Choruje również na cukrzycę.

Obowiązki:
gotowanie,
pranie, sprzątanie domu,
kąpiele, dbanie o higienę ciała,
zmiana pielucho – majtek
towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:
Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka/opiekun musi być osobą niepalącą.

Zapewniamy:
pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
odprowadzane wysokie składki ZUS,
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 5940, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210