pracownik produkcji - pakowacz

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy tymczasowej na stanowisko
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Siemiatycze

Zakres obowiązków:
• składanie zestawów artykułów spożywczych

• proste prace manualne

Oczekiwania:
• ważne badania Sanepid

• dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku

• chęci i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków

Oferta:
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

607 402 900

ris.siemiatycze@randstad.p

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)